Čís. položky 191-024595/0007

Steirischer Künstler

(1. Hälfte 20. Jhdt.) "Motiv aus der Heinrichstraße"handsigniert, datiert K. Berger 1937, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 31 x 43 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

29.04.2024 - 15:24

Vyvolávací cena:

Steirischer Künstler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.04.2024 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online