Čís. položky 191-024562/0006

Karl Josef Kiss

(geb. 1945 Stainach, Besuch d. Grazer Kunstgewerbeschule unter Silveri, Osterider und Augustiner) Landschaft/Im Cafe, hansigniert, datiert K. J. Kiss 1985, 2 Aquarelle auf Papier, Bildausschnitte 27,5 x 42,5/ 34 x 23 cm, unter Glas, Altersspuren, 1 Glas ausgebrochen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

29.04.2024 - 15:24

Vyvolávací cena:

Karl Josef Kiss

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.04.2024 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online