Čís. položky 110-023038/0001

Wilhelm Erhardt

Wilhelm Erhardt - Umění a starožitnosti

(Leitmeritz 1815-1890), figural staffierte Flußlandschaft, signiert "Wilh. Erhardt", Öl auf Leinwand, ca.42 x 68 cm, gerahmt, starke Altersspuren, löchrig, rissig, wellig, restaurierungsbedürftig

22.11.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:

Wilhelm Erhardt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.11.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online