Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072079/0001

Alexander von Bensa

(Wien 1820-1902) In der Schlacht, signiert de Bensa, Öl auf Malkarton, 17 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

23.12.2021 - 15:00

Cena:
EUR 1.930,-

Alexander von Bensa

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 23.12.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum