Jan Kubicek
(1927-2013) "Elements in contradictory arrangement", revers signiert, datiert 1974, betitelt, Mischtechnik auf dünnem Karton, auf Karton fixiert, 20 x 20 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 12:18
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Jan Kubicek
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 12:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |