Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075562/0009

J. Hartung um 1900

"Weihnachtsbescherung" rückseitig alt betitelt, signiert J. Hartung, Öl auf Holz, 26 x 21 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2021 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

J. Hartung um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online