Ferdinand Stransky *
(St. Pölten 1904-1981 Katzelsdorf bei Tulln) Begegnung, Nachlassstempel: F. Stransky/Nachlass, um 1933, Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt: 28,5 x 38,5 cm, UV-Schutzverglasung, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
21.12.2021 - 10:04
- Vyvolávací cena:
Ferdinand Stransky *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 21.12.2021 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: