Diamant Ring
Gold 585, tlw. rhodiniert, Brillanten und Altschliffbrillanten zus. ca. 0,25 ct (grav.), RW 59, 4,5 gøG4
16.12.2021 - 10:05
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Diamant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Šperky, hodinky a psací potřeby |
Datum: | 16.12.2021 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |