Čís. položky 139-111982/0025

6 Birminghamer Silber Mokkalöffel,

6 Birminghamer Silber Mokkalöffel, - Stříbro

Silber, Gewicht 36 g, Birminghamer Beschauzeichen 1936/37, Gebrauchsspuren, in Kassette, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

20.12.2021 - 13:18

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Stříbro
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.12.2021 - 13:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online