Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074966/0001

Josef Manes Kopie/copy

(1820-1871) "Morgen", rückseitig betitelt, Kopist Frantisek Pulec (1913-1999), Öl auf Platte, 41 x 46,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.01.2022 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 440,-
Cena:
EUR 440,-

Josef Manes Kopie/copy

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 27.01.2022 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum