Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120649/0000

Julius Wegerer *

(Mautern 1886-1960, Studium an der Wiener Akademie sowie der Landeskunstschule Graz) "Kirchenaufgang in Pürgg" handsigniert J. Wegerer, Radierung, Stockgröße 27,5 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.02.2022 - 15:01

Vyvolávací cena:

Julius Wegerer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.02.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online