Hermann Haider *
(Linz 1938 geb.) Landschaft, signiert: Haider, datiert: (19)81, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 42,5 x 55,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.04.2022 - 15:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hermann Haider *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 05.04.2022 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-