Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022103/0013 -

Rudolf Schima *

(Wien um 1900-nach 1910 tätig) Betitelt "Ratzenstadl", links unten signiert R. Schima, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 14 x 25 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.02.2017 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Rudolf Schima *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2017 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online