Theophile Marie Francois Lybaert
(Gent 1848-1927) Bewohner von Martinique, signiert: F Lybaert, datiert: 1882, rückseitig signiert (ligiert): F Theopile Lybaert, ortsbezeichnet: Gent, betitelt: Inboorling der Martinique, Öl auf Holz, ca. 31 x 23,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 2.800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.05.2022 - 15:12
- Dosažená cena: **
EUR 3.902,-
EUR 3.000,- do EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 03.05.2022 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 21.04. - 03.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)