Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) "Vorgarten", handsigniert E. Balluf, Lithographie in Farbe, Nr. 64 von 340 nummerierten Abzügen, Bildausschnitt 35,5 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.05.2022 - 13:28
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Ernst Balluf *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Tisky a obrázky |
Datum: | 02.05.2022 - 13:28 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: