Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Ohne Titel, handsigniert: Hrdlicka, nummeriert: 26/60, 1971, Lithographie auf bläulichem Papier, Blattgröße ca. 48,5 x 63 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.05.2022 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.05.2022 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Položky z jiných aukcí
- Constantin I. 307-337
- Lot Auszeichnungen,