Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065587/0000

Hans Pollack *

(Linz 1891-1968) Pfarrkirchen im Mühlviertel, signiert: Hans Pollack, datiert: 1938, rückseitig betitelt, Öl auf festem Karton, ca. 64 x 68 cm, Krakelee, Farb-Fehlstellen, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

31.05.2022 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Pollack *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 31.05.2022 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online