Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077150/0014

Leo Perlberger

(Wien 1890-1935) zugeschrieben, Porträt eines jungen Mädchens, Öl auf Leinwand, 94 x 68 cm, gerahmt

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

31.05.2022 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Leo Perlberger

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 31.05.2022 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online