Künstler 19. Jhdt.
Hl. Nepumuk, Öl auf Leinwand, starke Kraklees, 163 x 90 cm, gerahmt, beschädigt,
20.06.2022 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.06.2022 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |