Brillant Farbsteinring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, Saphire, Rubin und Smaragd in verschiedenen Schliffformen, RW 55, 11,2 g, Tragespurenøg11
30.06.2022 - 10:09
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillant Farbsteinring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 30.06.2022 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 23.06. - 30.06.2022 |