Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076748/0009

Künstler um 1900

Obststillleben mit Krug und Rose, Öl auf Leinwand, 63 x 50 ohne Rahmen, Abblätterungen, beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.08.2022 - 15:03

Cena:
EUR 330,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.08.2022 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum