Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975), rückseitig betitelt "Ligurische Küste", signiert "Wilhelm Kaufmann", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 69,5 x 40 cm, gerahmt
26.09.2022 - 10:10
- Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Wilhelm Kaufmann *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.09.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: