Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040477/0076

Vase in Form einer Blume, Lötz Witwe, Klostermühle, um 1900

farbloses Glas mit silbergelben Pulveraufschmelzungen, irisiert, Höhe ca. 35 cm, berieben, beschädigt, Fuß mit Schartungen, Sprungbildung und großer geklebter Bruchstelle

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

06.10.2022 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 06.10.2022 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online