Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) "Staatsoper in Wien", signiert Hans Figura, Farbradierung, Plattengröße 24 x 34 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 10:58
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,- -
Vyvolávací cena: