Čís. položky 193-017066/0009

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Es lebe der Patient", signiert Paul Flora, mit Widmung, Tuschezeichnung auf Papier, Passepartout Ausschnitt 24 x 18 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

19.10.2022 - 12:01

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Paul Flora *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.10.2022 - 12:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online