Čís. položky 193-017057/0033

Künstler 20. Jhdt.

Künstler 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Portoterra in Elba", schwer leserlich signiert, Pastellkreide auf Papier, 47 x 36 cm, Lichtränder, gerahmt, verglast, partiell fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

19.10.2022 - 12:01

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.10.2022 - 12:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online