Franz Traunfellner *
(Gerersdorf/N.Ö. 1913-1986), "Hahnenkampf", signiert u. datiert "Franz Traunfellner 2.9. (19)71", Holzschnitt, Bildausschnitt ca. 30 x 44 cm, Passepartout, ungewöhnlich gerahmt
21.11.2022 - 10:08
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Franz Traunfellner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.11.2022 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: