Werner Berg *
(Wuppertal-Elberfeld 1904-1981St. Veit im Jauntal/Kärnten) "Bauernpaar (hoch) II", signiert Werner Berg, Holzschnitt, betitelt, 1972, Stockgröße 51,8 x 22 cm, gerahmt, verglast Werkverzeichnis: Barbara Biller, Seite 424, Nr.378, partiell gering stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
23.11.2022 - 11:22
- Dosažená cena: **
EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Werner Berg *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.11.2022 - 11:22 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 90.000,- do EUR 120.000,-