Walter Vopava *
(Wien 1948 geb.) "Ohne Titel", signiert Vopava, datiert 8(?), Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 61 x 43 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.06.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Walter Vopava *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.05. - 07.06.2017 |