Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), ohne Titel, monogrammiert "R. U.", Mischtechnik mit grobem Gewebe uf karton, ca, 50 x 59 cm, gerahmt
19.12.2022 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.12.2022 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: