Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Akt", signiert Krawagna, datiert 73, Radierung, Probedruck, Plattengröße 43 x 28 cm, gerahmt, verglast, partiell stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2023 - 11:15
- Vyvolávací cena:
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.02.2023 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-