Čís. položky 140-042354/0269

Kaschmir Seide,

Kaschmir Seide, - Umění, starožitnosti, nábytek a technika

Indien, ca. 200 x 138 cm, 20. Jh. Reinseidenteppich aus dem Norden Indiens mit rund 640.000 Knoten m/2. Geringe Gebrauchsspuren. (VP)

Expert: Vincent Pillinger Vincent Pillinger
+43-1-515 60-314

vincent.pillinger@dorotheum.at

05.06.2023 - 10:47

Vyvolávací cena:

Kaschmir Seide,

+43-1-515 60-314

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.06.2023 - 10:47
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online