Ohrenbackensessel
, sogen. 2. Biedermeier, Anfang 20. Jh., Eichenholzausführung mit erneuerter Tapezierung , alters- u. Gebrauchsspuren
17.07.2023 - 10:39
- Vyvolávací cena:
Ohrenbackensessel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 17.07.2023 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |