Čís. položky 191-024437/0025

Friedrich Meyer-Rubritius

(Klagenfurt 1890-1950 Graz) Vorfrühling, handsigniert, datiert F Meyer-Rubritius 39, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 38 x 50 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

04.09.2023 - 15:23

Vyvolávací cena:

Friedrich Meyer-Rubritius

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.09.2023 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online