Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884–1972 Linz)
Friedhof von Königswiesen, signiert: E. Hofmann-Linz, datiert: (19)56, rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 45 x 58,5 cm, gerahmt (SLS)
Provenienz:
Privatsammlung, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:02
EUR 2.000,- do EUR 2.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884–1972 Linz)
Provenienz:
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Flora Danica Weinkühler, Royal Copenhagen, Denmark, 1975-79
- Jugendstil Zierschale, deutsch, um 1900/10,
- Brillant Damenring zus. ca. 0,60 ct
- JACEQUEMUS Le Chiquito moyen,