Čís. položky 310-387680/0001

Brillant Ring zus. 3,67 ct (graviert)

Weißgold/Rosegold 750, tlw. rhodiniert, Mittelteil leicht beweglich, RW 61, 24,6 g, Tragespurenøg24

Expert: Brigitte Betz Brigitte Betz
01-515 60-276

pfand@dorotheum.at

30.11.2023 - 10:18

Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-

01-515 60-276

pfand@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce šperků a hodinek
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.11.2023 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online