Čís. položky 194-027629/0015

Leo Adler *

(Wels 1897-1987 Ried im Traunkreis) Weite Landschaft, signiert: L Adler, datiert: 1944, Öl auf festem Karton, ca. 21,5 x 33 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.12.2023 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Leo Adler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.12.2023 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online