Čís. položky 2

Adrian, Marc Meißner Siebdrucke

Siebdruck in Farbe auf glattem Papier, Nr. 150 von 200 nummerierten Exemplaren, 60x60 cm, 1973, weiß gerahmt 60x60 cm, vorne signiert und datiert 73

18.12.2023 - 17:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce umění ve prospěch společnosti Azyl v nouzi
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.12.2023 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 09.12.2023