Čís. položky 45

Leikauf, Andreas "No-Names"

Acryl, Molino,60x50cm, 2018, rückseitig signiert und datiert 2018

18.12.2023 - 17:09

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Leikauf, Andreas "No-Names"

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce umění ve prospěch společnosti Azyl v nouzi
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.12.2023 - 17:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 09.12.2023