Čís. položky 301-500510/0001

Brillantring zus. ca. 0,90 ct

Weißgold 585 tlw Platin, ein Altschliffbrillant ca. 0,45 ct, kleinere zus. ca. 0,45 ct, österr. Amtspunze ab 1923, RW 52, 2,7 gøg3

Expert: Michael Kittenberger Michael Kittenberger
01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

29.02.2024 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 975,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillantring zus. ca. 0,90 ct

01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.02.2024 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 28.02.2024