Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck), "Harlekin u. Rabe", signiert "Flora", Radierung, Nummer 87 von 150 nummerierten Exemplaren, Druckplattengröße ca. 20,5 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
26.02.2024 - 10:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.02.2024 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: