Čís. položky 138-081611/0017

Alois Arnegger *

(Wien 1879-1963) Reisigsammlerin im Herbstwald, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.03.2024 - 10:04

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Alois Arnegger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.03.2024 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online