Čís. položky 191-024380/0008

Anton (Tone) Fink

(geb. 1944 Schwarzenberg/Vbg) Ohne Titel, handsigniert, datiert Anton Fink 74, 4 Radierungen, teilweise beschriftet, Stockgröße je 31,5 x 22,5 cm, in Mappe

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

02.04.2024 - 15:22

Vyvolávací cena:

Anton (Tone) Fink

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.04.2024 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online