Čís. položky 194-027863/0011

Franz Xaver Weidinger *

(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Alpenlandschaft, monogrammiert: F. X. W., Öl auf festem Karton, ca. 35 x 35 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.04.2024 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Franz Xaver Weidinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.04.2024 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online