Altschliffbrillantsolitär ca. 0,90 ct
Gold 585, Altschliffbrillant in Weißgold gefasst, RW 57, 12,4 gøg12
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
22.04.2024 - 10:21
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Šperky a hodinky |
Datum: | 22.04.2024 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |