Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), "Weiblicher Akt", Signaturstempel "R. Ullik", datiert "2. II. (19)83", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 58 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
22.04.2024 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.04.2024 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: