Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), "Dame im Salon", Signaturstempel "R. Ullik", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 59 x 43 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
22.04.2024 - 10:20
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 22.04.2024 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: