Čís. položky 110-024203/0013

Sakrale Relieftafel "Maria Himmelfahrt"

, 18. Jh., Lindenholz halbplatisch geschnitzt, braun gewachst, ca. 22,5 x 34,5 cm, verglast gerahmt, Alters- u. Restaurierungsspuren mit Schwundrissen

22.04.2024 - 11:05

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.04.2024 - 11:05
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online