Čís. položky 323-045814/0003

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,60 ct

Gold/Weißgold 585, RW 66, 14,6 gøG14 nachträgliche Ringweitenänderung

Expert: Günther Scherzer Günther Scherzer
01/699 51 03

scs@dorotheum.at

02.05.2024 - 10:24

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

01/699 51 03

scs@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.05.2024 - 10:24
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 9.04. - 1.05.2024