Čís. položky 195-042171/0004

Christus an der Geißelsäule sowie ein Soldat, Tirol, 19. Jahrhundert

Holz, vollplastisch geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe je ca. 15,5 und 18,5 cm, beschädigt, Klebestellen, bestoßen

Expert: Rafael Speyer, BA Rafael Speyer, BA

rafael.speyer@dorotheum.at

08.05.2024 - 15:15

Vyvolávací cena:

rafael.speyer@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Porcelán, sklo a sběratelské předměty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.05.2024 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online